100D Pongee-flaggstoff Sublimeringsfarging Direkte blekkskriver 100gsm polyester blankt stoff Mykt, lett å sy flaggstoff
100D Pongee-flaggstoff Sublimeringsfarging Direkte blekkskriver 100gsm polyester blankt stoff Mykt, lett å sy flaggstoff
Produktbeskrivelse:
| Produktnavn | Sublimeringsfarging av flaggstoff med direkte blekkskriver 100 g/m² |
| Beskrivelse | 100 % polytester |
| Blekk | Direkte fargestoff, papiroverføring med fargestoff |
| Tykkelse | Lettvekt |
| Farge | Whvit |
| Vekt | 68 gsm/70 gsm/75 gsm/100 gsm/110 gsm |
| Søknad | Fetterslep,bannere,skjermer |
| Maks bredde | 1,10/1,30/1,60/2,50/3,20 m |
| Standard lengde | 100m/120m |
| Ledetid | 20–30 arbeidsdager |
| Pakke | Hhardrør med vevde poser eller luftboblefilmer |
Funksjoner:
1. Vanntett
2. Rivebestandig
3. Hurtigtørkende
4. Vindtett
5. God penetrasjon
Søknad:
1. nettinggjerde
2. Treningstøy
3. fjærflagg
4. Utendørs
Skriv meldingen din her og send den til oss










