100D Pongee karoga auduma sublimācijas krāsošana tiešā tintes strūklas 100gsm poliestera tukšs audums mīksts, viegli šujams karoga audums
100D Pongee karoga auduma sublimācijas krāsošana tiešā tintes strūklas 100gsm poliestera tukšs audums mīksts, viegli šujams karoga audums
Produktu apraksts:
| Produkta nosaukums | Karoga auduma sublimācijas krāsošana tiešā tintes strūklā 100 g/m² |
| Apraksts | 100% poliesters |
| Tinte | Krāsu sublimācijas tiešā pārnešana, Krāsu sublimācijas papīra pārnešana |
| Biezums | Viegls |
| Krāsa | White |
| Svars | 68 g/m²/70 g/m²/75 g/m²/100 g/m²/110 g/m² |
| Pieteikums | Fatpaliek,baneri,displeji |
| Maksimālais platums | 1,10/1,30/1,60/2,50/3,20 m |
| Standarta garums | 100 m/120 m |
| Izpildes laiks | 20–30 darba dienas |
| Iepakojums | Hcieta caurule ar austiem maisiņiem vai gaisa burbuļplēvēm |
Funkcijas:
1.Ūdensnecaurlaidīgs
2.Asaru izturīgs
3.Ātri žūstošs
4. Vēja izturība
5. Laba iespiešanās
Pielietojums:
1. sieta žogs
2. Aktīvā apģērba
3.spalvu karogi
4. Ārā
Uzrakstiet savu ziņojumu šeit un nosūtiet to mums










