100D Pongee zászlószövet szublimációs festéssel, közvetlen tintasugaras festéssel, 100 g/m² poliészter üres szövet, puha, könnyen varrható zászlószövet
100D Pongee zászlószövet szublimációs festéssel, közvetlen tintasugaras festéssel, 100 g/m² poliészter üres szövet, puha, könnyen varrható zászlószövet
Termékleírás:
| Termék neve | Zászlószövet szublimációs festése közvetlen tintasugaras 100 g/m² |
| Leírás | 100% poliészter |
| Tinta | Dye Sub Direct, Dye Sub papírátvitel |
| Vastagság | Könnyűsúlyú |
| Szín | White |
| Súly | 68 g/m²/70 g/m²/75 g/m²/100 g/m²/110 g/m² |
| Alkalmazás | Fkésések,bannerek,kijelzők |
| Max. szélesség | 1,10/1,30/1,60/2,50/3,20 m |
| Standard hossz | 100 méter/120 méter |
| Átfutási idő | 20-30 munkanap |
| Csomag | Hkemény cső szőtt zsákokkal vagy légbuborékos fóliákkal |
Jellemzők:
1. Vízálló
2. Szakadásálló
3. Gyorsan száradó
4. Szélálló
5. Jó behatolás
Alkalmazás:
1. hálós kerítés
2. Sportruházat
3. toll zászlók
4. Szabadban
Írd ide az üzenetedet, és küldd el nekünk










