Rull polyester strikket stoff fargestoff sublimering for flagg
Rull polyester strikket stoff fargestoff sublimering for flagg
Produktbeskrivelse:
| Produktnavn | Rull polyester strikket stoff fargestoff sublimering for flagg |
| Beskrivelse | 100 % polyester,Stretchstoff |
| Blekk | Direkte fargestoff, papiroverføring med fargestoff |
| Tykkelse | Lett vekt |
| Farge | Whvit |
| Vekt | 110 gsm (±5g) |
| Søknad | Fetterslep,bannere |
| Maks bredde | 3,2/5m |
| Standard lengde | 100m/120m |
| Ledetid | 20–30 arbeidsdager |
| Pakke | Hhardrør med vevde poser eller luftboblefilmer |
Funksjoner:
1. PVC-fri / Ftalatfri
2. Rivebestandig
3. UV-beskyttende
4. Miljøvennlig
5. God penetrasjon
Søknad:
1. nettinggjerde
2. strandflagg
3. fjærflagg
4. Utendørs
Skriv meldingen din her og send den til oss










