Polydex-stoff sublimeringsrull 100 % polyester interlock jersey hvitt stoff for sublimeringstrykk
Polydex-stoff sublimeringsrull 100 % polyester interlock jersey hvitt stoff for sublimeringstrykk
Produktbeskrivelse:
| Produktnavn | Polydex-stoff sublimeringsrull 100 % polyester Interlock Jersey hvitt stoff for sublimeringstrykk |
| Beskrivelse | 100 % polyester strikket stoff, netting |
| Blekk | Direkte fargestoff, papiroverføring med fargestoff |
| Tykkelse | Lett vekt |
| Farge | Whvit |
| Vekt | 145 gsm (±5g) |
| Søknad | Markise, Bil, Filt, Veske, Sengetøy, Teppe |
| Maks bredde | 58/60" |
| Standard lengde | 100m/120m |
| Ledetid | 20–30 arbeidsdager |
| Pakke | Hhardrør med vevde poser eller luftboblefilmer |
Funksjoner:
1. PVC-fri / Ftalatfri
2. Rivebestandig
3. UV-beskyttende
4. Miljøvennlig
5. God penetrasjon
Søknad:
1. nettinggjerde
2. strandflagg
3. fjærflagg
4. Utendørs
Skriv meldingen din her og send den til oss










