Tilpasset størrelse 70g, 90g, 100g varmeoverføringsfargestoff sublimeringspapir
Tilpasset størrelse 70g, 90g, 100g varmeoverføringsfargestoff sublimeringspapir
Produktbeskrivelse:
| Produktnavn | Tilpasset størrelse i fullfarget polyestertrykkstoff |
| Beskrivelse | 100 % polyester |
| Blekk | Varmoverføringstrykk, digitaltrykk, silketrykk |
| Tykkelse | Middels vekt |
| Farge | ren hvit |
| Vekt | 70 g, 90 g, 100 g |
| Søknad | klær; tekstiler; plagg, gardiner |
| Sstørrelse | 17"/42 cm,25"/61 cm, 73"/183 cm |
| Standard lengde | 100m/120m |
| Ledetid | 20–30 arbeidsdager |
| Pakke | Hhardrør med vevde poser eller luftboblefilmer |
Funksjoner:
1. PVC-fri / Ftalatfri
2. Rivebestandig
3. UV-beskyttende
4. Miljøvennlig
5. God penetrasjon
Søknad:
1. nettinggjerde
2. strandflagg
3. fjærflagg
4. Utendørs
Skriv meldingen din her og send den til oss










