Tilpasset design Polyester fargestoff sublimering utskrift stoff lerret
Tilpasset design Polyester fargestoff sublimering utskrift stoff lerret
Produktbeskrivelse:
| Produktnavn | Polyesterfargestoff sublimeringstrykk lerret |
| Beskrivelse | 100 % polyester |
| Blekk | blekkskriverutskrift, digital utskrift |
| Tykkelse | Middels vekt |
| Farge | Whvit |
| Vekt | 110 gsm (±5g) |
| Søknad | Flagg, display, frontbelysning osv. |
| Maks bredde | 90–250 cm |
| Standard lengde | 80m/100m/150m/jumborull |
| Ledetid | 20–30 arbeidsdager |
| Pakke | Hhardrør med vevde poser eller luftboblefilmer |
Funksjoner:
1. PVC-fri / Ftalatfri
2. Rivebestandig
3. UV-beskyttende
4. Miljøvennlig
5. God penetrasjon
Søknad:
1. Hjemmedekorasjon
2. kunstreproduksjon
3. bakgrunnsbelyst stoff
4. lysboks
Skriv meldingen din her og send den til oss










