Tilpasset størrelse fullfarget polyestertrykk spenningsstoff høy kvalitet fargestoff-sublimeringsduk for hjemmemesser
Tilpasset størrelse fullfarget polyestertrykk spenningsstoff høy kvalitet fargestoff-sublimeringsduk for hjemmemesser
Produktbeskrivelse:
| Produktnavn | Tilpasset størrelse i fullfarget polyestertrykkstoff |
| Beskrivelse | 100 % polyester |
| Blekk | Varmoverføringstrykk, digitaltrykk, silketrykk |
| Tykkelse | Middels vekt |
| Farge | Whvit |
| Vekt | 150 gsm (±5g) |
| Søknad | Hjem, Utendørs, Hotell, Bryllup, Fest, Bankett |
| Maks bredde | 76 x 180 x 71 cm/ 76 cm x 232 cm x 76 cm |
| Standard lengde | 100m/120m |
| Ledetid | 20–30 arbeidsdager |
| Pakke | Hhardrør med vevde poser eller luftboblefilmer |
Funksjoner:
1. PVC-fri / Ftalatfri
2. Rivebestandig
3. UV-beskyttende
4. Miljøvennlig
5. God penetrasjon
Søknad:
1. nettinggjerde
2. strandflagg
3. fjærflagg
4. Utendørs
Skriv meldingen din her og send den til oss










