Kina fabrikk fargestoff sublimeringspapirrull trykt i Guangzhou overføringssublimeringspapir 50g 70g 90g 100g
Kina fabrikk fargestoff sublimeringspapirrull trykt i Guangzhou overføringssublimeringspapir 50g 70g 90g 100g
Produktbeskrivelse:
| Produktnavn | Fargesublimeringsoverføringspapir |
| Beskrivelse | 100 % polyester,Stretchstoff |
| Blekk | Sublimeringsskriver |
| Tykkelse | Lett vekt |
| Farge | Ren hvit |
| Vekt | 31/38/40/50/70/90 g/m²±5g) |
| Søknad | Klær, tekstiler, plagg, gardiner |
| Maks bredde | 3,2/5m |
| Standard lengde | 300/500/1000/1500/3000/10000 m |
| Ledetid | 20–30 arbeidsdager |
| Pakke | Hhardrør med vevde poser eller luftboblefilmer |
Funksjoner:
1. PVC-fri / Ftalatfri
2. Rivebestandig
3. UV-beskyttende
4. Miljøvennlig
5. Høyeste overføringsutbytte
Søknad:
1. nettinggjerde
2. strandflagg
3. fjærflagg
4. Utendørs
Skriv meldingen din her og send den til oss










