260 g/m² fargesublimeringsmateriale med bakgrunnsbelysning. Glatt vevd polyester med utmerket lysgjennomgang og fargeytelse.
260 g/m² fargesublimeringsmateriale med bakgrunnsbelysning. Glatt vevd polyester med utmerket lysgjennomgang og fargeytelse.
Produktbeskrivelse:
| Produktnavn | Fargesublimering Bakbelyst materiale Glatt vevd polyester |
| Beskrivelse | 100 % polyester |
| Blekk | Direkte fargestoff, papiroverføring med fargestoff |
| Tykkelse | Middels vekt |
| Farge | hvit forside og svart bakside |
| Vekt | 260 g/m² (±5g) |
| Søknad | Utendørs, banner, vevd og strikket |
| Maks bredde | 1,07 m/1,27 m/1,37 m/1,52 m |
| Standard lengde | 100m/120m |
| Ledetid | 20–30 arbeidsdager |
| Pakke | Kraftpapir / hardt rør |
Funksjoner:
1. Vanntett
2. Rivebestandig
3. Hurtigtørkende
4. Miljøvennlig
5. God penetrasjon
Søknad:
1. nettinggjerde
2. Treningstøy
3. fjærflagg
4. Utendørs
Skriv meldingen din her og send den til oss










