250 gsm vevd, blokkerende stoff for fargesublimering, dobbeltsidige blokkerende flagg
250 gsm vevd, blokkerende stoff for fargesublimering, dobbeltsidige blokkerende flagg
Produktbeskrivelse:
| Produktnavn | Vevd blokkeringsstoff for fargestoffsublimering på to sider |
| Beskrivelse | 100 % polyester teksturert trippelvevd blokkeringsstoff |
| Blekk | blekkskriverutskrift, digital utskrift |
| Tykkelse | Middels vekt |
| Farge | hvit /svart /hvit struktur |
| Vekt | 250 g/m² (±5g) |
| Søknad | hengende ermer, doble sideflagg |
| Maks bredde | 320 cm–280 cm–160 cm–150 cm |
| Standard lengde | 80m/100m/150m/jumborull |
| Ledetid | 20–30 arbeidsdager |
| Pakke | Hhardrør med vevde poser eller luftboblefilmer |
Funksjoner:
1. PVC-fri / Ftalatfri
2. Rivebestandig
3. UV-beskyttende
4. Miljøvennlig
5. Flammehemmende
Søknad:
1. Hjemmedekorasjon
2. kunstreproduksjon
3. bakgrunnsbelyst stoff
4. lysboks
Skriv meldingen din her og send den til oss










