100D Pongee-flaggstoff Sublimeringsfarging Direkte blekkskriver 100gsm polyester blankt stoff Mykt, lett å sy flaggstoff
100D Pongee-flaggstoff Sublimeringsfarging Direkte blekkskriver 100gsm polyester blankt stoff Mykt, lett å sy flaggstoff
Produktbeskrivelse:
| Produktnavn | 100D Pongee Flag Stoff Sublimering Farging |
| Beskrivelse | Oxford100 % polyester |
| Blekk | Direkte fargestoff, papiroverføring med fargestoff |
| Tykkelse | Middels vekt |
| Farge | Whvit |
| Vekt | 100 gsm (±5g) |
| Søknad | Utendørs, banner, vevd og strikket |
| Maks bredde | 90–320 cm |
| Standard lengde | 100m/120m |
| Ledetid | 20–30 arbeidsdager |
| Pakke | Hhardrør med vevde poser eller luftboblefilmer |
Funksjoner:
1. Vanntett
2. Rivebestandig
3. Hurtigtørkende
4. Miljøvennlig
5. God penetrasjon
Søknad:
1. nettinggjerde
2. Treningstøy
3. fjærflagg
4. Utendørs
Skriv meldingen din her og send den til oss










