Trikotāžas auduma rullīšu sublimācija karodziņiem
Trikotāžas auduma rullīšu sublimācija karodziņiem
Produktu apraksts:
| Produkta nosaukums | Trikotāžas auduma rullīšu sublimācija karodziņiem |
| Apraksts | 100% poliesters,Elastīgs audums |
| Tinte | Krāsu sublimācijas tiešā pārnešana, Krāsu sublimācijas papīra pārnešana |
| Biezums | Viegls svars |
| Krāsa | White |
| Svars | 110 g/m²±5g) |
| Pieteikums | Fatpaliek,baneri |
| Maksimālais platums | 3,2/5 m |
| Standarta garums | 100 m/120 m |
| Izpildes laiks | 20–30 darba dienas |
| Iepakojums | Hcieta caurule ar austiem maisiņiem vai gaisa burbuļplēvēm |
Funkcijas:
1. Bez PVC/ftalātiem
2.Asaru izturīgs
3.anti-UV
4.Ekoloģiski draudzīgs
5. Laba iespiešanās
Pielietojums:
1. sieta žogs
2. pludmales karogi
3.spalvu karogi
4. Ārā
Uzrakstiet savu ziņojumu šeit un nosūtiet to mums










