Pielāgots izmērs 70g, 90g, 100g siltuma pārneses krāsu sublimācijas drukas papīrs
Pielāgots izmērs 70g, 90g, 100g siltuma pārneses krāsu sublimācijas drukas papīrs
Produktu apraksts:
| Produkta nosaukums | Pielāgota izmēra pilnkrāsu poliestera drukas spriegošanas audums |
| Apraksts | 100% poliesters |
| Tinte | Karstās pārneses druka, digitālā druka, sietspiede |
| Biezums | Vidēja svara |
| Krāsa | tīri balta |
| Svars | 70 g, 90 g, 100 g |
| Pieteikums | apģērbs; tekstilizstrādājumi; apģērbs, aizkari |
| Sizmērs | 17 collas/42 cm25 collas/61 cm, 73 collas/183 cm |
| Standarta garums | 100 m/120 m |
| Izpildes laiks | 20–30 darba dienas |
| Iepakojums | Hcieta caurule ar austiem maisiņiem vai gaisa burbuļplēvēm |
Funkcijas:
1. Bez PVC/ftalātiem
2.Asaru izturīgs
3.anti-UV
4.Ekoloģiski draudzīgs
5. Laba iespiešanās
Pielietojums:
1. sieta žogs
2. pludmales karogi
3.spalvu karogi
4. Ārā
Uzrakstiet savu ziņojumu šeit un nosūtiet to mums










