Pielāgota dizaina poliestera krāsu sublimācijas drukas auduma audekls
Pielāgota dizaina poliestera krāsu sublimācijas drukas auduma audekls
Produktu apraksts:
| Produkta nosaukums | Poliestera krāsu sublimācijas drukas auduma audekls |
| Apraksts | 100% poliesters |
| Tinte | tintes drukāšana, digitālā drukāšana |
| Biezums | Vidēja svara |
| Krāsa | White |
| Svars | 110 g/m²±5g) |
| Pieteikums | Karogi, displejs, priekšējais apgaismojums utt. |
| Maksimālais platums | 90–250 cm |
| Standarta garums | 80 m/100 m/150 m/jumbo rullis |
| Izpildes laiks | 20–30 darba dienas |
| Iepakojums | Hcieta caurule ar austiem maisiņiem vai gaisa burbuļplēvēm |
Funkcijas:
1. Bez PVC/ftalātiem
2.Asaru izturīgs
3.anti-UV
4.Ekoloģiski draudzīgs
5. Laba iespiešanās
Pielietojums:
1.Mājas dekorēšana
2.mākslas reprodukcija
3. ar fona apgaismojumu audums
4.gaismas kaste
Uzrakstiet savu ziņojumu šeit un nosūtiet to mums










