Pielāgota izmēra pilnkrāsu poliestera drukas spriegošanas auduma augstas kvalitātes krāsu sublimācijas galdauts mājas tirdzniecības izstādēm
Pielāgota izmēra pilnkrāsu poliestera drukas spriegošanas auduma augstas kvalitātes krāsu sublimācijas galdauts mājas tirdzniecības izstādēm
Produktu apraksts:
| Produkta nosaukums | Pielāgota izmēra pilnkrāsu poliestera drukas spriegošanas audums |
| Apraksts | 100% poliesters |
| Tinte | Karstās pārneses druka, digitālā druka, sietspiede |
| Biezums | Vidēja svara |
| Krāsa | White |
| Svars | 150 g/m²±5g) |
| Pieteikums | Mājas, āra, viesnīcas, kāzas, ballītes, banketu |
| Maksimālais platums | 30" x 72" x 30"/ 76 cm x 244 cm x 76 cm |
| Standarta garums | 100 m/120 m |
| Izpildes laiks | 20–30 darba dienas |
| Iepakojums | Hcieta caurule ar austiem maisiņiem vai gaisa burbuļplēvēm |
Funkcijas:
1. Bez PVC/ftalātiem
2.Asaru izturīgs
3.anti-UV
4.Ekoloģiski draudzīgs
5. Laba iespiešanās
Pielietojums:
1. sieta žogs
2. pludmales karogi
3.spalvu karogi
4. Ārā
Uzrakstiet savu ziņojumu šeit un nosūtiet to mums










