Ķīnas rūpnīcas sublimācijas papīra rullis, drukāts Guandžou, pārneses sublimācijas papīrs 50g 70g 90g 100g
Ķīnas rūpnīcas sublimācijas papīra rullis, drukāts Guandžou, pārneses sublimācijas papīrs 50g 70g 90g 100g
Produktu apraksts:
| Produkta nosaukums | Krāsu sublimācijas pārneses papīrs |
| Apraksts | 100% poliesters,Elastīgs audums |
| Tinte | Sublimācijas printeris |
| Biezums | Viegls svars |
| Krāsa | Tīri balta |
| Svars | 31/38/40/50/70/90 g/m²±5g) |
| Pieteikums | Apģērbs, tekstilizstrādājumi, apģērbs, aizkari |
| Maksimālais platums | 3,2/5 m |
| Standarta garums | 300/500/1000/1500/3000/10000 m |
| Izpildes laiks | 20–30 darba dienas |
| Iepakojums | Hcieta caurule ar austiem maisiņiem vai gaisa burbuļplēvēm |
Funkcijas:
1. Bez PVC/ftalātiem
2.Asaru izturīgs
3.anti-UV
4.Ekoloģiski draudzīgs
5. Augstākā pārneses raža
Pielietojums:
1. sieta žogs
2. pludmales karogi
3.spalvu karogi
4. Ārā
Uzrakstiet savu ziņojumu šeit un nosūtiet to mums










