Reklāmas drukas materiāls Krāsu sublimācijas karoga banera audums Tekstila ietīšana Trikotāžas poliestera sublimācijas karoga auduma rullis
Reklāmas drukas materiāls Krāsu sublimācijas karoga banera audums Tekstila ietīšana Trikotāžas poliestera sublimācijas karoga auduma rullis
Produktu apraksts:
| Produkta nosaukums | Krāsu sublimācijas tekstila ietīšana no adīta poliestera |
| Apraksts | 100% poliesters,Rūtains |
| Tinte | Krāsu sublimācijas tiešā pārnešana, Krāsu sublimācijas papīra pārnešana |
| Biezums | Viegls svars |
| Krāsa | White |
| Svars | 110 g/m² vai pielāgots |
| Pieteikums | Fatpaliek,baneri |
| Maksimālais platums | 1–3,2 m |
| Standarta garums | 100 m/110 jardi |
| Izpildes laiks | 20–30 darba dienas |
| Iepakojums | Hcieta caurule ar austiem maisiņiem vai gaisa burbuļplēvēm |
Funkcijas:
1. Bez PVC, videi draudzīgs
2.Asaru izturīgs
3.PĀRSTRĀDĀTA dzijas ražošana
4. Krāsu pastiprināšana
5. Izturīgs pret grumbām
Pielietojums:
1. Aptinamais trikotāžas audums
2. pludmales karogi
3.spalvu karogi
4. Ārā
Uzrakstiet savu ziņojumu šeit un nosūtiet to mums










