260 g/m² krāsu sublimācijas fona apgaismojuma materiāls ar gludu austu poliesteru ar izcilu gaismas caurlaidību un krāsu veiktspēju
260 g/m² krāsu sublimācijas fona apgaismojuma materiāls ar gludu austu poliesteru ar izcilu gaismas caurlaidību un krāsu veiktspēju
Produktu apraksts:
| Produkta nosaukums | Krāsu sublimācijas fona apgaismojuma materiāls Gluds austs poliesters |
| Apraksts | 100% poliesters |
| Tinte | Krāsu sublimācijas tiešā pārnešana, Krāsu sublimācijas papīra pārnešana |
| Biezums | Vidēja svara |
| Krāsa | balta priekšpuse un melna aizmugure |
| Svars | 260 g/m²±5g) |
| Pieteikums | Āra, baneris, austs un adīts |
| Maksimālais platums | 1,07 m/1,27 m/1,37 m/1,52 m |
| Standarta garums | 100 m/120 m |
| Izpildes laiks | 20–30 darba dienas |
| Iepakojums | Kraftpapīrs / cieta caurule |
Funkcijas:
1.Ūdensnecaurlaidīgs
2.Asaru izturīgs
3.Ātri žūstošs
4.Ekoloģiski draudzīgs
5. Laba iespiešanās
Pielietojums:
1. sieta žogs
2. Aktīvā apģērba
3.spalvu karogi
4. Ārā
Uzrakstiet savu ziņojumu šeit un nosūtiet to mums










