250 g/m² austs bloķējošs audums krāsu sublimācijai divpusējiem bloķējošiem karogiem
250 g/m² austs bloķējošs audums krāsu sublimācijai divpusējiem bloķējošiem karogiem
Produktu apraksts:
| Produkta nosaukums | Austs bloķējošs audums krāsu sublimācijai abās pusēs |
| Apraksts | 100% poliestera teksturēts trīskārši austs bloķējošs audums |
| Tinte | tintes drukāšana, digitālā drukāšana |
| Biezums | Vidēja svara |
| Krāsa | balta/melna/balta struktūra |
| Svars | 250 g/m²±5g) |
| Pieteikums | piekaramās piedurknes, divpusējie karodziņi |
| Maksimālais platums | 320 cm–280 cm–160 cm–150 cm |
| Standarta garums | 80 m/100 m/150 m/jumbo rullis |
| Izpildes laiks | 20–30 darba dienas |
| Iepakojums | Hcieta caurule ar austiem maisiņiem vai gaisa burbuļplēvēm |
Funkcijas:
1. Bez PVC/ftalātiem
2.Asaru izturīgs
3.anti-UV
4.Ekoloģiski draudzīgs
5.Liesmas slāpētājs
Pielietojums:
1.Mājas dekorēšana
2.mākslas reprodukcija
3. ar fona apgaismojumu audums
4.gaismas kaste
Uzrakstiet savu ziņojumu šeit un nosūtiet to mums










