180 g/m² poliestera auduma krāsu sublimācijas pārneses drukas fona apgaismojuma audums griestu gaismas kastei
180 g/m² poliestera auduma krāsu sublimācijas pārneses drukas fona apgaismojuma audums griestu gaismas kastei
Produktu apraksts:
| Produkta nosaukums | Poliestera auduma krāsu sublimācijas pārneses druka ar fona apgaismojumu |
| Apraksts | 100% poliestera sublimācijas audums |
| Tinte | Krāsu sublimācijas tinte/pārnese/latekss/UV |
| Biezums | Viegls svars |
| Krāsa | White |
| Svars | 50–550 g/m²±5g) |
| Pieteikums | baneru audums/karoga audums |
| Maksimālais platums | 1–3,2 m |
| Standarta garums | 100 m/120 m |
| Izpildes laiks | 20–30 darba dienas |
| Iepakojums | Hcieta caurule ar austiem maisiņiem vai gaisa burbuļplēvēm |
Funkcijas:
1. Bez PVC/ftalātiem
2.Asaru izturīgs
3.anti-UV
4.Ekoloģiski draudzīgs
5. Laba iespiešanās
Pielietojums:
1. Mājas dekors
2. Tekstila spilvens
3.spalvu karogi
4. Ārā
Uzrakstiet savu ziņojumu šeit un nosūtiet to mums










