100D Pongee karoga auduma sublimācijas krāsošana tiešā tintes strūklas 100gsm poliestera tukšs audums mīksts, viegli šujams karoga audums
100D Pongee karoga auduma sublimācijas krāsošana tiešā tintes strūklas 100gsm poliestera tukšs audums mīksts, viegli šujams karoga audums
Produktu apraksts:
| Produkta nosaukums | 100D Pongee karoga auduma sublimācijas krāsošana |
| Apraksts | Oksforda100% poliesters |
| Tinte | Krāsu sublimācijas tiešā pārnešana, Krāsu sublimācijas papīra pārnešana |
| Biezums | Vidēja svara |
| Krāsa | White |
| Svars | 100 g/m²±5g) |
| Pieteikums | Āra, baneris, austs un adīts |
| Maksimālais platums | 90–320 cm |
| Standarta garums | 100 m/120 m |
| Izpildes laiks | 20–30 darba dienas |
| Iepakojums | Hcieta caurule ar austiem maisiņiem vai gaisa burbuļplēvēm |
Funkcijas:
1.Ūdensnecaurlaidīgs
2.Asaru izturīgs
3.Ātri žūstošs
4.Ekoloģiski draudzīgs
5. Laba iespiešanās
Pielietojums:
1. sieta žogs
2. Aktīvā apģērba
3.spalvu karogi
4. Ārā
Uzrakstiet savu ziņojumu šeit un nosūtiet to mums










