Kaxeza Spî ya Bi Toptan a Kalîteya Bilind 100gsm Mezinahiya Xwerûkirî ya Rêjeya Veguhestina Bilind Jersey Sublimation Çapkirina Qumaşên Tekstîl
Kaxeza Spî ya Bi Toptan a Kalîteya Bilind 100gsm Mezinahiya Xwerûkirî ya Rêjeya Veguhestina Bilind Jersey Sublimation Çapkirina Qumaşên Tekstîl
Danasîna Berheman:
| Navê Berhemê | Qumaşên Çapkirinê yên Sublimasyona Jersey ya Rêjeya Veguhestina Bilind |
| Terîf | Ji bo belavkirina reng û qumaşê polîester tê sepandin |
| Mirkeb | Dye Sub Direct, Veguhestina Kaxezê ya Dye Sub |
| Qewîtî | Giraniya Navîn |
| Reng | White |
| Pîvan | 40/50/60/70/90/100gsm(±5g) |
| Bikaranînî | Fderengmayîn,pankart |
| Firehiya herî zêde | 24" 36" 44" 60" 63"64" 72" |
| Dirêjahiya standard | 100m/120m |
| Dema pêkhatinê | 20-30 rojên xebatê |
| Pakêt | Hlûleya hişk bi kîsikên tevnkirî an fîlmên bilbilên hewayê |
Taybetmendî:
1. Avnegir
2. Li hember çirandinê berxwedêr
3.Zuwakirina Zû
4.Bêbaweriya Bayê
5.Pêwendiya baş
Bikaranînî:
1. çîta torê
2. Cilên Çalak
3. alayên perr
4. Li derve
Peyama xwe li vir binivîse û ji me re bişîne










