Sublimasyona Dye ya Qimaşê Polyester Knitted Roll ji bo Alayan
Sublimasyona Dye ya Qimaşê Polyester Knitted Roll ji bo Alayan
Danasîna Berheman:
| Navê Berhemê | Sublimasyona Dye ya Qimaşê Polyester Knitted Roll ji bo Alayan |
| Terîf | %100 Polyester,Qumaşê Dirêjkirî |
| Mirkeb | Dye Sub Direct, Veguhestina Kaxezê ya Dye Sub |
| Qewîtî | Giraniya sivik |
| Reng | White |
| Pîvan | 110gsm(±5g) |
| Bikaranînî | Fderengmayîn,pankart |
| Firehiya herî zêde | 3.2/5m |
| Dirêjahiya standard | 100m/120m |
| Dema pêkhatinê | 20-30 rojên xebatê |
| Pakêt | Hlûleya hişk bi kîsikên tevnkirî an fîlmên bilbilên hewayê |
Taybetmendî:
1. Bê PVC / Bê ftalat
2. Li hember çirandinê berxwedêr
3.dij-UV
4.Eko-dostane
5.Pêwendiya baş
Bikaranînî:
1. çîta torê
2. alayên peravê
3. alayên perr
4. Li derve
Peyama xwe li vir binivîse û ji me re bişîne










