Mezinahiya Xweserkirî 70g, 90g, 100g Kaxeza Çapkirinê ya Boyaxa Sublimasyonê ya Veguhestina Germê
Mezinahiya Xweserkirî 70g, 90g, 100g Kaxeza Çapkirinê ya Boyaxa Sublimasyonê ya Veguhestina Germê
Danasîna Berheman:
| Navê Berhemê | Mezinahiya Xweser a Full-Rengê Polyester Printing Tension Fabric |
| Terîf | %100 Polyester |
| Mirkeb | Çapkirina veguhastina germ, çapkirina dîjîtal, çapkirina ekrana hevrîşimê |
| Qewîtî | Giraniya Navîn |
| Reng | spîya saf |
| Pîvan | 70g, 90g, 100g |
| Bikaranînî | cil; tekstîl; cil, perde |
| Smezinahî | 17"/42CM,25"/61CM,73"/183CM |
| Dirêjahiya standard | 100m/120m |
| Dema pêkhatinê | 20-30 rojên xebatê |
| Pakêt | Hlûleya hişk bi kîsikên tevnkirî an fîlmên bilbilên hewayê |
Taybetmendî:
1. Bê PVC / Bê ftalat
2. Li hember çirandinê berxwedêr
3.dij-UV
4.Eko-dostane
5.Pêwendiya baş
Bikaranînî:
1. çîta torê
2. alayên peravê
3. alayên perr
4. Li derve
Peyama xwe li vir binivîse û ji me re bişîne










