Sêwirana Taybetkirî ya Polyester Dye Sublimation Printing Qumaşê Canvas
Sêwirana Taybetkirî ya Polyester Dye Sublimation Printing Qumaşê Canvas
Danasîna Berheman:
| Navê Berhemê | Polyester Dye Sublimation Printing Qumaşê Canvas |
| Terîf | %100 Polyester |
| Mirkeb | çapkirina inkjet, çapkirina dîjîtal |
| Qewîtî | Giraniya Navîn |
| Reng | White |
| Pîvan | 110gsm(±5g) |
| Bikaranînî | Ala, Dîmender, Ronahîkirina Pêşiyê, hwd. |
| Firehiya herî zêde | 90-250cm |
| Dirêjahiya standard | 80m/100m/150m/rûloya mezin |
| Dema pêkhatinê | 20-30 rojên xebatê |
| Pakêt | Hlûleya hişk bi kîsikên tevnkirî an fîlmên bilbilên hewayê |
Taybetmendî:
1. Bê PVC / Bê ftalat
2. Li hember çirandinê berxwedêr
3.dij-UV
4.Eko-dostane
5.Pêwendiya baş
Bikaranînî:
1. xemilandina malê
2. hilberandina hunerî
3. qumaşê paşronîkirî
4. qutiya ronahiyê
Peyama xwe li vir binivîse û ji me re bişîne










