Qumaşê Tensionê yê Çapkirina Polyester a Rengê Tevahî ya Bi Mezinahiya Xwerû, Qumaşê Maseyê yê Sublimasyona Boyaxa Kalîteya Bilind ji bo Pêşangehên Bazirganiyê yên Malê
Qumaşê Tensionê yê Çapkirina Polyester a Rengê Tevahî ya Bi Mezinahiya Xwerû, Qumaşê Maseyê yê Sublimasyona Boyaxa Kalîteya Bilind ji bo Pêşangehên Bazirganiyê yên Malê
Danasîna Berheman:
| Navê Berhemê | Mezinahiya Xweser a Full-Rengê Polyester Printing Tension Fabric |
| Terîf | %100 Polyester |
| Mirkeb | Çapkirina veguhastina germ, çapkirina dîjîtal, çapkirina ekrana hevrîşimê |
| Qewîtî | Giraniya Navîn |
| Reng | White |
| Pîvan | 150gsm(±5g) |
| Bikaranînî | Mal, Li Derve, Otêl, Daweta, Aheng, Ziyafet |
| Firehiya herî zêde | 30" x 72" x 30"/ 30" x 96" x 30" |
| Dirêjahiya standard | 100m/120m |
| Dema pêkhatinê | 20-30 rojên xebatê |
| Pakêt | Hlûleya hişk bi kîsikên tevnkirî an fîlmên bilbilên hewayê |
Taybetmendî:
1. Bê PVC / Bê ftalat
2. Li hember çirandinê berxwedêr
3.dij-UV
4.Eko-dostane
5.Pêwendiya baş
Bikaranînî:
1. çîta torê
2. alayên peravê
3. alayên perr
4. Li derve
Peyama xwe li vir binivîse û ji me re bişîne










