Kaxeza Sublimasyonê ya Boyaxkirinê ya Kargeha Çînê li Guangzhou hatiye çapkirin Kaxeza Sublimasyonê ya Veguhastinê 50g 70g 90g 100g
Kaxeza Sublimasyonê ya Boyaxkirinê ya Kargeha Çînê li Guangzhou hatiye çapkirin Kaxeza Sublimasyonê ya Veguhastinê 50g 70g 90g 100g
Danasîna Berheman:
| Navê Berhemê | Kaxeza Veguhestina Sublimasyona Boyaxê |
| Terîf | %100 Polyester,Qumaşê Dirêjkirî |
| Mirkeb | Çapkerê Sublîmasyonê |
| Qewîtî | Giraniya sivik |
| Reng | Spî ya saf |
| Pîvan | 31/38/40/50/70/90gsm(±5g) |
| Bikaranînî | Cil, tekstîl, cil, perde |
| Firehiya herî zêde | 3.2/5m |
| Dirêjahiya standard | 300/500/1000/1500/3000/10000m |
| Dema pêkhatinê | 20-30 rojên xebatê |
| Pakêt | Hlûleya hişk bi kîsikên tevnkirî an fîlmên bilbilên hewayê |
Taybetmendî:
1. Bê PVC / Bê ftalat
2. Li hember çirandinê berxwedêr
3.dij-UV
4.Eko-dostane
5. Berhema veguhastinê ya herî bilind
Bikaranînî:
1. çîta torê
2. alayên peravê
3. alayên perr
4. Li derve
Peyama xwe li vir binivîse û ji me re bişîne










