260gsm Materyalê Paşronîkirî yê Sublimasyona Boyaxê Polyesterê Nerm ê Bi Tevna Xwe ya bi Veguhestina Ronahî û Performansa Rengê ya Hêja
260gsm Materyalê Paşronîkirî yê Sublimasyona Boyaxê Polyesterê Nerm ê Bi Tevna Xwe ya bi Veguhestina Ronahî û Performansa Rengê ya Hêja
Danasîna Berheman:
| Navê Berhemê | Sublimasyona Boyaxê: Materyalê Paşronîkirî: Polyesterê Nerm ê Çêkirî |
| Terîf | %100 Polyester |
| Mirkeb | Dye Sub Direct, Veguhestina Kaxezê ya Dye Sub |
| Qewîtî | Giraniya Navîn |
| Reng | pêş spî û pişt reş |
| Pîvan | 260gsm(±5g) |
| Bikaranînî | Derveyî, pankart, bi hirî û çîçek |
| Firehiya herî zêde | 1.07m/1.27m/1.37m/1.52m |
| Dirêjahiya standard | 100m/120m |
| Dema pêkhatinê | 20-30 rojên xebatê |
| Pakêt | Kaxeza kraft / lûleya hişk |
Taybetmendî:
1. Avnegir
2. Li hember çirandinê berxwedêr
3.Zuwakirina Zû
4.Eko-dostane
5.Pêwendiya baş
Bikaranînî:
1. çîta torê
2. Cilên Çalak
3. alayên perr
4. Li derve
Peyama xwe li vir binivîse û ji me re bişîne










