250gsm Qumaşê astengkirina pêçayî ji bo Sublimasyona Boyaxê, Alên Dualî yên Astengkirinê
250gsm Qumaşê astengkirina pêçayî ji bo Sublimasyona Boyaxê, Alên Dualî yên Astengkirinê
Danasîna Berheman:
| Navê Berhemê | Qumaşê astengkirina pêçayî ji bo aliyên duqat ên sublimasyona boyaxê |
| Terîf | %100 qumaşê astengker ê sêalî yê tekstûrkirî yê polîester |
| Mirkeb | çapkirina inkjet, çapkirina dîjîtal |
| Qewîtî | Giraniya Navîn |
| Reng | avahiya spî / reş / spî |
| Pîvan | 250gsm(±5g) |
| Bikaranînî | destên daliqandî, alên du alî |
| Firehiya herî zêde | 320cm-280cm--160cm-150cm |
| Dirêjahiya standard | 80m/100m/150m/rûloya mezin |
| Dema pêkhatinê | 20-30 rojên xebatê |
| Pakêt | Hlûleya hişk bi kîsikên tevnkirî an fîlmên bilbilên hewayê |
Taybetmendî:
1. Bê PVC / Bê ftalat
2. Li hember çirandinê berxwedêr
3.dij-UV
4.Eko-dostane
5.Agirê agir
Bikaranînî:
1. xemilandina malê
2. hilberandina hunerî
3. qumaşê paşronîkirî
4. qutiya ronahiyê
Peyama xwe li vir binivîse û ji me re bişîne










