180gsm Qumaşê Polyesterê ya Dye Sublimation Transfer Çapkirinê ya Paşronîkirî ji bo Qutiya Ronahiya Banê
180gsm Qumaşê Polyesterê ya Dye Sublimation Transfer Çapkirinê ya Paşronîkirî ji bo Qutiya Ronahiya Banê
Danasîna Berheman:
| Navê Berhemê | Çapkirina Veguhestina Sublimasyona Dye ya Polyester Fabric bi Paşronîkirî |
| Terîf | 100% qumaşê sublimasyonê ya boyaxa polîester |
| Mirkeb | Rengê sublimasyonê yê boyaxê/veguhastin/Latex/UV |
| Qewîtî | Giraniya sivik |
| Reng | White |
| Pîvan | 50-550gsmmgsm(±5g) |
| Bikaranînî | Qumaşê pankartê/Qumaşê Alê |
| Firehiya herî zêde | 1-3.2m |
| Dirêjahiya standard | 100m/120m |
| Dema pêkhatinê | 20-30 rojên xebatê |
| Pakêt | Hlûleya hişk bi kîsikên tevnkirî an fîlmên bilbilên hewayê |
Taybetmendî:
1. Bê PVC / Bê ftalat
2. Li hember çirandinê berxwedêr
3.dij-UV
4.Eko-dostane
5.Pêwendiya baş
Bikaranînî:
1. Dekorasyona Malê
2. Balîfê Tekstîlê
3. alayên perr
4. Li derve
Peyama xwe li vir binivîse û ji me re bişîne










