100D Pongee Flag Qumaşê Sublimasyonê Boyaxkirina Rasterast Inkjet 100gsm Polyester Valahî Qumaşê Ala yê Nerm û Hêsan Dirûtinê
100D Pongee Flag Qumaşê Sublimasyonê Boyaxkirina Rasterast Inkjet 100gsm Polyester Valahî Qumaşê Ala yê Nerm û Hêsan Dirûtinê
Danasîna Berheman:
| Navê Berhemê | Boyaxkirina Sublimasyonê ya Qumaşê Ala Pongee ya 100D |
| Terîf | oksford,%100 Polyester |
| Mirkeb | Dye Sub Direct, Veguhestina Kaxezê ya Dye Sub |
| Qewîtî | Giraniya Navîn |
| Reng | White |
| Pîvan | 100gsm(±5g) |
| Bikaranînî | Derveyî, pankart, bi hirî û çîçek |
| Firehiya herî zêde | 90-320cm |
| Dirêjahiya standard | 100m/120m |
| Dema pêkhatinê | 20-30 rojên xebatê |
| Pakêt | Hlûleya hişk bi kîsikên tevnkirî an fîlmên bilbilên hewayê |
Taybetmendî:
1. Avnegir
2. Li hember çirandinê berxwedêr
3.Zuwakirina Zû
4.Eko-dostane
5.Pêwendiya baş
Bikaranînî:
1. çîta torê
2. Cilên Çalak
3. alayên perr
4. Li derve
Peyama xwe li vir binivîse û ji me re bişîne










