Testreszabott poliészter festék szublimációs nyomtatású szövet vászon
Testreszabott poliészter festék szublimációs nyomtatású szövet vászon
Termékleírás:
| Termék neve | Poliészter festék szublimációs nyomtatású szövet vászon |
| Leírás | 100% poliészter |
| Tinta | tintasugaras nyomtatás, digitális nyomtatás |
| Vastagság | Közepes súlyú |
| Szín | White |
| Súly | 110 g/m²±5g) |
| Alkalmazás | Zászlók, kijelző, elülső világítás stb. |
| Max. szélesség | 90-250 cm |
| Standard hossz | 80m/100m/150m/óriástekercs |
| Átfutási idő | 20-30 munkanap |
| Csomag | Hkemény cső szőtt zsákokkal vagy légbuborékos fóliákkal |
Jellemzők:
1.PVC-mentes/ftalátmentes
2. Szakadásálló
3. UV-szűrő
4. Környezetbarát
5. Jó behatolás
Alkalmazás:
1. Lakberendezés
2.művészeti reprodukció
3. háttérvilágítású szövet
4. világító doboz
Írd ide az üzenetedet, és küldd el nekünk










