250 g/m²-es szőtt, kétoldalas, szublimációs zászlókhoz való szövet
250 g/m²-es szőtt, kétoldalas, szublimációs zászlókhoz való szövet
Termékleírás:
| Termék neve | Szőtt, blokkoló szövet kétoldalas festékszublimációhoz |
| Leírás | 100% poliészter texturált, háromszorosan szövött blokkoló anyag |
| Tinta | tintasugaras nyomtatás, digitális nyomtatás |
| Vastagság | Közepes súlyú |
| Szín | fehér/fekete/fehér szerkezet |
| Súly | 250 g/m²±5g) |
| Alkalmazás | lógó ujjak, kétoldalas zászlók |
| Max. szélesség | 320cm-280cm--160cm-150cm |
| Standard hossz | 80m/100m/150m/óriástekercs |
| Átfutási idő | 20-30 munkanap |
| Csomag | Hkemény cső szőtt zsákokkal vagy légbuborékos fóliákkal |
Jellemzők:
1.PVC-mentes/ftalátmentes
2. Szakadásálló
3. UV-szűrő
4. Környezetbarát
5. Lángálló
Alkalmazás:
1. Lakberendezés
2.művészeti reprodukció
3. háttérvilágítású szövet
4. világító doboz
Írd ide az üzenetedet, és küldd el nekünk










