Προσαρμοσμένος καμβάς υφάσματος εκτύπωσης εξάχνωσης χρωστικής πολυεστέρα σχεδιασμού
Προσαρμοσμένος καμβάς υφάσματος εκτύπωσης εξάχνωσης χρωστικής πολυεστέρα σχεδιασμού
Περιγραφή προϊόντων:
| Όνομα προϊόντος | Καμβάς υφάσματος εκτύπωσης με εξάχνωση πολυεστέρα |
| Περιγραφή | 100% Πολυεστέρας |
| Μελάνι | εκτύπωση inkjet, ψηφιακή εκτύπωση |
| Πάχος | Μεσαίο βάρος |
| Χρώμα | Wχίτε |
| Βάρος | 110gsm(±5g) |
| Εφαρμογή | Σημαίες, Οθόνη, Εμπρός Φωτισμός, κ.λπ. |
| Μέγιστο πλάτος | 90-250cm |
| Στάνταρ μήκος | 80m/100m/150m/τεράστιο ρολό |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 εργάσιμες ημέρες |
| Πακέτο | Hσκληρός σωλήνας με υφασμένες σακούλες ή μεμβράνες φυσαλίδων αέρα |
Χαρακτηριστικά:
1. Χωρίς PVC/ Χωρίς φθαλικές ενώσεις
2. Ανθεκτικό στο σχίσιμο
3.αντι-UV
4. Φιλικό προς το περιβάλλον
5. Καλή διείσδυση
Εφαρμογή:
1. Διακόσμηση σπιτιού
2. αναπαραγωγή τέχνης
3. ύφασμα με οπίσθιο φωτισμό
4. κουτί φωτισμού
Γράψτε το μήνυμά σας εδώ και στείλτε το σε εμάς










