Υφασμάτινο ύφασμα 250gsm για εξάχνωση χρωστικών ουσιών με διπλές πλευρές, σημαίες αποκλεισμού
Υφασμάτινο ύφασμα 250gsm για εξάχνωση χρωστικών ουσιών με διπλές πλευρές, σημαίες αποκλεισμού
Περιγραφή προϊόντων:
| Όνομα προϊόντος | Υφαντό ύφασμα αποκλεισμού για εξάχνωση βαφής διπλής όψης |
| Περιγραφή | 100% πολυεστερικό ύφασμα τριπλής ύφανσης με υφή |
| Μελάνι | εκτύπωση inkjet, ψηφιακή εκτύπωση |
| Πάχος | Μεσαίο βάρος |
| Χρώμα | λευκή /μαύρη /λευκή δομή |
| Βάρος | 250gsm(±5g) |
| Εφαρμογή | κρεμαστά μανίκια, διπλές πλευρικές σημαίες |
| Μέγιστο πλάτος | 320cm-280cm--160cm-150cm |
| Στάνταρ μήκος | 80m/100m/150m/τεράστιο ρολό |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 εργάσιμες ημέρες |
| Πακέτο | Hσκληρός σωλήνας με υφασμένες σακούλες ή μεμβράνες φυσαλίδων αέρα |
Χαρακτηριστικά:
1. Χωρίς PVC/ Χωρίς φθαλικές ενώσεις
2. Ανθεκτικό στο σχίσιμο
3.αντι-UV
4. Φιλικό προς το περιβάλλον
5. Επιβραδυντικό φλόγας
Εφαρμογή:
1. Διακόσμηση σπιτιού
2. αναπαραγωγή τέχνης
3. ύφασμα με οπίσθιο φωτισμό
4. κουτί φωτισμού
Γράψτε το μήνυμά σας εδώ και στείλτε το σε εμάς










