Topdan satylýan ak kagyz rulony ýokary hilli 100gsm özelleşdirip bolýan ululykdaky ýokary geçirijilik tizligi bolan Jersi sublimasiýa çap matalary dokma materiallary
Topdan satylýan ak kagyz rulony ýokary hilli 100gsm özelleşdirip bolýan ululykdaky ýokary geçirijilik tizligi bolan Jersi sublimasiýa çap matalary dokma materiallary
Önümleriň düşündirişi:
| Önümiň ady | Ýokary Geçirijilikli Jersi Sublimasiýa Çap Matalary Tekstil |
| Beýany | Dispers syýa we poliester mata üçin ulanylýar |
| Syýa | Boýag üçin göni boýag, boýag üçin kagyz geçirmek |
| Galyňlygy | Orta agram |
| Reňk | Wurmak |
| Agram | 40/50/60/70/90/100gsm(±5g) |
| Programma | Flaglar,bannerler |
| Maksimum giňlik | 24" 36" 44" 60" 63"64" 72" |
| Standart uzynlyk | 100m/120m |
| Eltip bermek wagty | 20-30 iş güni |
| Paket | Hdokalan torbalar ýa-da howa köpürjikli plýonkalar bilen ard turba |
Aýratynlyklar:
1. Suw geçirmeýän
2. Gözýaşlara çydamly
3. Çalt guradyjy
4. Şemaldan goranmak
5. Gowy aralaşma
Ulanyş:
1. torly haýat
2. Aktiw geýim
3. ýelekli baýdaklar
4. Açyk howada
Habaryňyzy şu ýere ýazyň we bize iberiň










