Baýdak üçin rulon poliester trikotaž mata boýagynyň sublimasiýa usuly
Baýdak üçin rulon poliester trikotaž mata boýagynyň sublimasiýa usuly
Önümleriň düşündirişi:
| Önümiň ady | Baýdak üçin rulon poliester trikotaž mata boýagynyň sublimasiýa usuly |
| Beýany | 100% Poliester,Uzatylýan mata |
| Syýa | Boýag üçin göni boýag, boýag üçin kagyz geçirmek |
| Galyňlygy | Ýeňil agram |
| Reňk | Wurmak |
| Agram | 110gsm(±5g) |
| Programma | Flaglar,bannerler |
| Maksimum giňlik | 3.2/5m |
| Standart uzynlyk | 100m/120m |
| Eltip bermek wagty | 20-30 iş güni |
| Paket | Hdokalan torbalar ýa-da howa köpürjikli plýonkalar bilen ard turba |
Aýratynlyklar:
1.PVC-siz / Ftalatsyz
2. Gözýaşlara çydamly
3. anti-UV
4. Ekologiýa taýdan arassa
5. Gowy aralaşma
Ulanyş:
1. torly haýat
2. plýaž baýdaklary
3. ýelekli baýdaklar
4. Açyk howada
Habaryňyzy şu ýere ýazyň we bize iberiň










