Özleşdirilen ölçeg 70g, 90g, 100g ýylylyk geçirijilik boýag sublimasiýa çap kagyzy
Özleşdirilen ölçeg 70g, 90g, 100g ýylylyk geçirijilik boýag sublimasiýa çap kagyzy
Önümleriň düşündirişi:
| Önümiň ady | Özleşdirilen ölçegli doly reňkli poliester çap dartgynly mata |
| Beýany | 100% Poliester |
| Syýa | Gyzgyn transfer çap etmek, sanly çap etmek, ýüpek ekran çap etmek |
| Galyňlygy | Orta agram |
| Reňk | arassa ak |
| Agram | 70g, 90g, 100g |
| Programma | geýim; dokma; geýim, perde |
| Sölçeg | 17" / 42CM,25"/61CM,73"/183CM |
| Standart uzynlyk | 100m/120m |
| Eltip bermek wagty | 20-30 iş güni |
| Paket | Hdokalan torbalar ýa-da howa köpürjikli plýonkalar bilen ard turba |
Aýratynlyklar:
1.PVC-siz / Ftalatsyz
2. Gözýaşlara çydamly
3. anti-UV
4. Ekologiýa taýdan arassa
5. Gowy aralaşma
Ulanyş:
1. torly haýat
2. plýaž baýdaklary
3. ýelekli baýdaklar
4. Açyk howada
Habaryňyzy şu ýere ýazyň we bize iberiň










