Hytaýyň fabrikasy Guançžouda çap edilen boýag sublimasiýa kagyzy rulony Transfer sublimasiýa kagyzy 50g 70g 90g 100g
Hytaýyň fabrikasy Guançžouda çap edilen boýag sublimasiýa kagyzy rulony Transfer sublimasiýa kagyzy 50g 70g 90g 100g
Önümleriň düşündirişi:
| Önümiň ady | Boýag sublimasiýa geçiriş kagyzy |
| Beýany | 100% Poliester,Uzatylýan mata |
| Syýa | Sublimasiýa printeri |
| Galyňlygy | Ýeňil agram |
| Reňk | Sap Ak |
| Agram | 31/38/40/50/70/90gsm(±5g) |
| Programma | Egin-eşik, dokma, geýim, perde |
| Maksimum giňlik | 3.2/5m |
| Standart uzynlyk | 300/500/1000/1500/3000/10000m |
| Eltip bermek wagty | 20-30 iş güni |
| Paket | Hdokalan torbalar ýa-da howa köpürjikli plýonkalar bilen ard turba |
Aýratynlyklar:
1.PVC-siz / Ftalatsyz
2. Gözýaşlara çydamly
3. anti-UV
4. Ekologiýa taýdan arassa
5. Iň ýokary transfer girdejiligi
Ulanyş:
1. torly haýat
2. plýaž baýdaklary
3. ýelekli baýdaklar
4. Açyk howada
Habaryňyzy şu ýere ýazyň we bize iberiň










