260gsm boýag sublimasiýa arkadan ýagtylandyrylan material ajaýyp ýagtylyk geçirijiligi we reňk öndürijiligi bilen ýumşak dokalan poliester
260gsm boýag sublimasiýa arkadan ýagtylandyrylan material ajaýyp ýagtylyk geçirijiligi we reňk öndürijiligi bilen ýumşak dokalan poliester
Önümleriň düşündirişi:
| Önümiň ady | Boýag sublimasiýa arkadan ýagtylandyrylan material ýumşak dokalan poliester |
| Beýany | 100% Poliester |
| Syýa | Boýag üçin göni boýag, boýag üçin kagyz geçirmek |
| Galyňlygy | Orta agram |
| Reňk | öň tarapy ak we arka tarapy gara |
| Agram | 260gsm(±5g) |
| Programma | Açyk howada, banner, dokalan we örülen |
| Maksimum giňlik | 1.07m/1.27m/1.37m/1.52m |
| Standart uzynlyk | 100m/120m |
| Eltip bermek wagty | 20-30 iş güni |
| Paket | Kraft kagyzy / gaty turba |
Aýratynlyklar:
1. Suw geçirmeýän
2. Gözýaşlara çydamly
3. Çalt guradyjy
4. Ekologiýa taýdan arassa
5. Gowy aralaşma
Ulanyş:
1. torly haýat
2. Aktiw geýim
3. ýelekli baýdaklar
4. Açyk howada
Habaryňyzy şu ýere ýazyň we bize iberiň










