180gsm Polyester Mata Boýag Sublimasiýa Geçiriji Çap Etmek Üçin Arkadan Yşyklandyrylan Mata Potolok Çyra Gutusy üçin
180gsm Polyester Mata Boýag Sublimasiýa Geçiriji Çap Etmek Üçin Arkadan Yşyklandyrylan Mata Potolok Çyra Gutusy üçin
Önümleriň düşündirişi:
| Önümiň ady | Polyester mata boýagynyň sublimasiýa geçirijisi çap etmek üçin arkadan ýagtylandyrylan |
| Beýany | 100% Polýester Boýag Sublimasiýa Matasy |
| Syýa | Boýag sublimasiýa syýasy/geçiriş/Lateks/UV |
| Galyňlygy | Ýeňil agram |
| Reňk | Wurmak |
| Agram | 50-550gsm(±5g) |
| Programma | banner mata / Baýdak mata |
| Maksimum giňlik | 1-3.2m |
| Standart uzynlyk | 100m/120m |
| Eltip bermek wagty | 20-30 iş güni |
| Paket | Hdokalan torbalar ýa-da howa köpürjikli plýonkalar bilen ard turba |
Aýratynlyklar:
1.PVC-siz / Ftalatsyz
2. Gözýaşlara çydamly
3. anti-UV
4. Ekologiýa taýdan arassa
5. Gowy aralaşma
Ulanyş:
1. Öý bezegi
2. Tekstil-Ýastyk
3. ýelekli baýdaklar
4. Açyk howada
Habaryňyzy şu ýere ýazyň we bize iberiň










