100D Pongee lipukangas sublimatsioonivärvimine otse tindipritsiga 100gsm polüester tühi kangas pehme kergesti õmmeldav lipukangas
100D Pongee lipukangas sublimatsioonivärvimine otse tindipritsiga 100gsm polüester tühi kangas pehme kergesti õmmeldav lipukangas
Toodete kirjeldus:
| Toote nimi | Lipukanga sublimatsioonivärvimine otsetindiprinteriga 100gsm |
| Kirjeldus | 100% polüester |
| Tint | Dye Sub Direct, Dye Sub paberiülekanne |
| Paksus | Kerge |
| Värv | Whitt |
| Kaal | 68 g/m² / 70 g/m² / 75 g/m² / 100 g/m² / 110 g/m² |
| Taotlus | Fmahajäämused,bännerid,kuvarid |
| Maksimaalne laius | 1,10/1,30/1,60/2,50/3,20 m |
| Standardpikkus | 100m/120m |
| Tarneaeg | 20-30 tööpäeva |
| Pakett | Hkõva toru kootud kottide või õhumullkiledega |
Omadused:
1. Veekindel
2. Rebenemiskindel
3.Kiirkuivav
4. Tuulekindel
5. Hea läbitungivus
Rakendus:
1.võrgust aed
2. Aktiivriided
3. sulgedest lipud
4. Õues
Kirjuta oma sõnum siia ja saada see meile










