Pogranda Blanka Papera Rulaĵo Altkvalita 100gsm Personigebla Grando Alt-Transiga Rapideco Ĵerzejaj Sublimadaj Presitaj Ŝtofoj Tekstiloj
Pogranda Blanka Papera Rulaĵo Altkvalita 100gsm Personigebla Grando Alt-Transiga Rapideco Ĵerzejaj Sublimadaj Presitaj Ŝtofoj Tekstiloj
Produkta Priskribo:
| Produkta Nomo | Ĵerzejaj Sublimadaj Presitaj Ŝtofoj kun Alta Transiga Rapideco |
| Priskribo | Aplikita por disigi inkon kaj poliesteran ŝtofon |
| Inko | Tinkturfarba Sub Rekta, Tinkturfarba Sub Papera Translokigo |
| Dikeco | Meza Pezo |
| Koloro | Wblanka |
| Pezo | 40/50/60/70/90/100 gramoj±5g) |
| Apliko | Fmalfruoj,standardoj |
| Maksimuma larĝo | 24" 36" 44" 60" 63"64" 72" |
| Norma longo | 100m/120m |
| Konduktempo | 20-30 labortagoj |
| Pakaĵo | Hard-tubo kun teksitaj saketoj aŭ aervezikaj filmoj |
Trajtoj:
1. Akvorezista
2. Ŝirerezista
3. Rapidseka
4. Vento-pruvo
5. Bona penetrado
Apliko:
1.maŝa barilo
2. Aktiva vestaĵo
3. plumflagoj
4. Ekstere
Skribu vian mesaĝon ĉi tie kaj sendu ĝin al ni










