Printtek 50D 78gsm Stokitaj Aroj Blankaj Poliesteraj Tinktur-Sublimadaj Ŝtofoj Teksitaj Presitaj Akvorezistaj Poliestera Ŝtofo
Printtek 50D 78gsm Stokitaj Aroj Blankaj Poliesteraj Tinktur-Sublimadaj Ŝtofoj Teksitaj Presitaj Akvorezistaj Poliestera Ŝtofo
Produkta Priskribo:
| Produkta Nomo | Tinkturfarba Sublimado Trikita Maŝa Flago-Ŝtofo |
| Priskribo | 50D*T400 ŝtofo,100% Poliestero |
| Inko | Tinkturfarba Sub Rekta, Tinkturfarba Sub Papera Translokigo |
| Dikeco | Meza Pezo |
| Koloro | Wblanka |
| Pezo | 75 gramoj±5g) |
| Apliko | Fmalfruoj,standardoj |
| Maksimuma larĝo | 160cm |
| Norma longo | 100m/120m |
| Konduktempo | 20-30 labortagoj |
| Pakaĵo | Hard-tubo kun teksitaj saketoj aŭ aervezikaj filmoj |
Trajtoj:
1. Akvorezista
2. Ŝirerezista
3. Rapidseka
4. Vento-pruvo
5. Bona penetrado
Apliko:
1.maŝa barilo
2. Aktiva vestaĵo
3. plumflagoj
4. Ekstere
Skribu vian mesaĝon ĉi tie kaj sendu ĝin al ni










