Polydex Ŝtofo Sublimacia Rulaĵo 100% Poliestera Interplektita Ĵerza Blanka Ŝtofo por Sublimacia Presado
Polydex Ŝtofo Sublimacia Rulaĵo 100% Poliestera Interplektita Ĵerza Blanka Ŝtofo por Sublimacia Presado
Produkta Priskribo:
| Produkta Nomo | polydex-ŝtofa sublima rulo 100% Poliestera Interserĉa Ĵerza Blanka Ŝtofo por Sublima Presado |
| Priskribo | 100% poliestera trikita ŝtofo, reto |
| Inko | Tinkturfarba Sub Rekta, Tinkturfarba Sub Papera Translokigo |
| Dikeco | Malpeza pezo |
| Koloro | Wblanka |
| Pezo | 145 gramoj±5g) |
| Apliko | Markizino, Aŭto, Felto, Sako, Litkovrilo, Kovrilo |
| Maksimuma larĝo | 58/60" |
| Norma longo | 100m/120m |
| Konduktempo | 20-30 labortagoj |
| Pakaĵo | Hard-tubo kun teksitaj saketoj aŭ aervezikaj filmoj |
Trajtoj:
1. Sen PVC / Sen ftalatoj
2. Ŝirerezista
3. kontraŭ-UV
4. Ekologie amika
5. Bona penetrado
Apliko:
1.maŝa barilo
2. strandflagoj
3. plumflagoj
4. Ekstere
Skribu vian mesaĝon ĉi tie kaj sendu ĝin al ni










