Personigita Grandeco 70g, 90g, 100g Varmotransiga Tinktursublimiga Prespapero
Personigita Grandeco 70g, 90g, 100g Varmotransiga Tinktursublimiga Prespapero
Produkta Priskribo:
| Produkta Nomo | Laŭmenda Grando Plenkolora Poliestera Presita Streĉa Ŝtofo |
| Priskribo | 100% Poliestero |
| Inko | Varma transiga presado, Cifereca presado, Silka Serigrafio |
| Dikeco | Meza Pezo |
| Koloro | pura blanka |
| Pezo | 70g, 90g, 100g |
| Apliko | vestaĵoj; tekstilo; vesto, kurteno |
| Sigi | 17"/42CM,25"/61CM, 73"/183CM |
| Norma longo | 100m/120m |
| Konduktempo | 20-30 labortagoj |
| Pakaĵo | Hard-tubo kun teksitaj saketoj aŭ aervezikaj filmoj |
Trajtoj:
1. Sen PVC / Sen ftalatoj
2. Ŝirerezista
3. kontraŭ-UV
4. Ekologie amika
5. Bona penetrado
Apliko:
1.maŝa barilo
2. strandflagoj
3. plumflagoj
4. Ekstere
Skribu vian mesaĝon ĉi tie kaj sendu ĝin al ni










