Laŭmenda Grando Plenkolora Poliestera Presita Streĉa Ŝtofo Altkvalita Tinktur-Sublimada Tablotuko por Hejmaj Komercaj Foiroj
Laŭmenda Grando Plenkolora Poliestera Presita Streĉa Ŝtofo Altkvalita Tinktur-Sublimada Tablotuko por Hejmaj Komercaj Foiroj
Produkta Priskribo:
| Produkta Nomo | Laŭmenda Grando Plenkolora Poliestera Presita Streĉa Ŝtofo |
| Priskribo | 100% Poliestero |
| Inko | Varma transiga presado, Cifereca presado, Silka Serigrafio |
| Dikeco | Meza Pezo |
| Koloro | Wblanka |
| Pezo | 150 gramoj±5g) |
| Apliko | Hejmo, Eksterdoma, Hotelo, Geedziĝo, Festo, Bankedo |
| Maksimuma larĝo | 30" x 72" x 30"/ 30" x 96" x 30" |
| Norma longo | 100m/120m |
| Konduktempo | 20-30 labortagoj |
| Pakaĵo | Hard-tubo kun teksitaj saketoj aŭ aervezikaj filmoj |
Trajtoj:
1. Sen PVC / Sen ftalatoj
2. Ŝirerezista
3. kontraŭ-UV
4. Ekologie amika
5. Bona penetrado
Apliko:
1.maŝa barilo
2. strandflagoj
3. plumflagoj
4. Ekstere
Skribu vian mesaĝon ĉi tie kaj sendu ĝin al ni










