260gsm Tinktursublimiga Fonlumigita Materialo Glata Teksita Poliestero kun Bonega Lumtransdono kaj Kolora Elfaro
260gsm Tinktursublimiga Fonlumigita Materialo Glata Teksita Poliestero kun Bonega Lumtransdono kaj Kolora Elfaro
Produkta Priskribo:
| Produkta Nomo | Tinktursublimada Fonlumigita Materialo Glata Teksita Poliestero |
| Priskribo | 100% Poliestero |
| Inko | Tinkturfarba Sub Rekta, Tinkturfarba Sub Papera Translokigo |
| Dikeco | Meza Pezo |
| Koloro | blanka fronto kaj nigra dorso |
| Pezo | 260 gramoj±5g) |
| Apliko | Subĉiela, standardo, teksita kaj trikita |
| Maksimuma larĝo | 1,07m/1,27m/1,37m/1,52m |
| Norma longo | 100m/120m |
| Konduktempo | 20-30 labortagoj |
| Pakaĵo | Kraft-papero / malmola tubo |
Trajtoj:
1. Akvorezista
2. Ŝirerezista
3. Rapidseka
4. Ekologie amika
5. Bona penetrado
Apliko:
1.maŝa barilo
2. Aktiva vestaĵo
3. plumflagoj
4. Ekstere
Skribu vian mesaĝon ĉi tie kaj sendu ĝin al ni










