250gsm Teksita Blokŝtofo por Tinktursublimado Duoblaflankaj Blokflagoj
250gsm Teksita Blokŝtofo por Tinktursublimado Duoblaflankaj Blokflagoj
Produkta Priskribo:
| Produkta Nomo | Teksita Bloka Ŝtofo por Duoblaj Flankoj de Tinktursublimado |
| Priskribo | 100% poliestera teksturita trioble teksita blokŝtofo |
| Inko | inkjetpresado, cifereca presado |
| Dikeco | Meza Pezo |
| Koloro | blanka/nigra/blanka strukturo |
| Pezo | 250 gramoj±5g) |
| Apliko | pendantaj manikoj, duoblaj flankaj flagoj |
| Maksimuma larĝo | 320cm-280cm--160cm-150cm |
| Norma longo | 80m/100m/150m/grandega rulo |
| Konduktempo | 20-30 labortagoj |
| Pakaĵo | Hard-tubo kun teksitaj saketoj aŭ aervezikaj filmoj |
Trajtoj:
1. Sen PVC / Sen ftalatoj
2. Ŝirerezista
3. kontraŭ-UV
4. Ekologie amika
5. Flamo-rezistanta
Apliko:
1. Hejma dekoracio
2.arta reproduktado
3. fonlumigita ŝtofo
4. lumkesto
Skribu vian mesaĝon ĉi tie kaj sendu ĝin al ni










